BAŞATLI Sosyal Sorumluluk Projesi

BAŞATLI & PRS BELGELENDİRME ULUSAL SOSYAL SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Nitelikli iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde verimlilik sağlamak, Endüstriyel Boru Montajcısı / Çelik Kaynakçısı / İskele Kurulum Elemanı personelin bağımsız ve tarafsız bir şekilde Mesleki Yeterlilik Belge sahibi olması için, BAŞATLI Boru Profil San. ve Tic. A.Ş. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş PRS Belgelendirme Ltd. Şti. ile yeterlilik sınavlarının yapılması amacıyla protokol imzalanmıştır.

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5544 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan tehlikeli ve çok tehlikeli meslekler arasında olan Endüstriyel Boru Montajcısı / Çelik Kaynakçısı / İskele Kurulum Elemanı mesleğinde çalışan kişilere Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir.

Proje kapsamında deneyimli ustaların mesleki hayatlarına ivme kazandırmak, mesleğe yeni katılmış genç ustaların kabiliyetlerini kanıtlamalarına olanak sağlamak ve sektör itibarının artırılması hedeflenmektedir.

PRS Belgelendirme; din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın ve eğitim durumu gözetmeksizin devlet teşvikleri çerçevesinde BAŞATLI işbirliğiyle tüm adayların sınavlarını yapmakla yükümlüdür.

Sosyal Sorumluluk Projesine başvuran adayların sınav ücretleri BAŞATLI tarafından karşılanır, adayların en az 3 sınav hakkı verilmektedir. Başarılı adayların sınav ve belge ücretleri issizlik sigorta fonundan karşılanmaktadır.

Başvurular

Bireysel: https://prsbelgelendirme.voc-tester.com/ilk-kayit

Kurumsal Başvuru : 0 850 420 43 26

online başvuru sayfalarından alınacaktır.

0850 420 43 26 Ücretsiz Müşteri Hizmetlerimizden detaylı bilgiye ulaşılabilir.

    X