Visan Sosyal Sorumluluk Projesi

VİSAN& PRS BELGELENDİRME ULUSAL SOSYAL SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Nitelikli iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde verimlilik sağlamak, Köprülü Vinç Operatörü / Makine Bakımcı / Makine Montajcısı personelin bağımsız ve tarafsız bir şekilde Mesleki Yeterlilik Belge sahibi olması için, Vi̇san Vi̇nç Ve Hareket Si̇stemleri̇ San. Ti̇c. Ltd. Şti̇. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş PRS Belgelendirme Ltd. Şti. ile yeterlilik sınavlarının yapılması amacıyla protokol imzalanmıştır.

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5544 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan tehlikeli ve çok tehlikeli meslekler arasında olan Köprülü Vinç Operatörü / Makine Bakımcı / Makine Montajcısı mesleğinde çalışan kişilere Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir.

Proje kapsamında deneyimli ustaların mesleki hayatlarına ivme kazandırmak, mesleğe yeni katılmış genç ustaların kabiliyetlerini kanıtlamalarına olanak sağlamak ve sektör itibarının artırılması hedeflenmektedir.

PRS Belgelendirme; din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın ve eğitim durumu gözetmeksizin devlet teşvikleri çerçevesinde VİSAN işbirliğiyle tüm adayların sınavlarını yapmakla yükümlüdür.

Sosyal Sorumluluk Projesine başvuran adayların sınav ücretleri VİSAN tarafından karşılanır, adayların en az 3 sınav hakkı verilmektedir. Başarılı adayların sınav ve belge ücretleri issizlik sigorta fonundan karşılanmaktadır.

Başvurular

Bireysel: https://prsbelgelendirme.voc-tester.com/ilk-kayit

Kurumsal Başvuru : 0 850 420 43 26

online başvuru sayfalarından alınacaktır.

0850 420 43 26 Ücretsiz Müşteri Hizmetlerimizden detaylı bilgiye ulaşılabilir.

    X